Koş Sabri Koş (Android) İndir – Android için Fırıldak Ailesi Oyunu Download

Eklenme: Ocak 9th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
86 views

Koş Sabri Koş, Fırıldak Ailesi’nin sıradışı karekterlerinin eğlenceli maceralarından oluşur.   Sadece Android işletim sistemi kullanıcılarının faydalanacağı bu oyun ücretsiz olarak indirilebilir.

kos-sabri-kos_7_1280x720

Sponsorlu Baglantilarlar

Varol Yaşaroğlu’nun kaleminde hayat bulan TV dizisi Fırıldak Ailesi’nin sürekli başını belaya sokan babası Sabri ‘nin Anneanne Dürdane’nin yıllardır biriktirdiği altınların peşine düşmesiyle macera başlıyor. Amacına ulaşmak için bütün engelleri aşmaya kararlı olan Sabri’nin önüne çıkan engeller hiç de sıradan değil. Gültekin ve Orhan, Sabri’yi durdurmak için büyük çaba sarf etseler de Sabri’nin gözbebeği Bebek Tosun, babasına yardım etmek için her şeyi yapıyor.

Sabri artık parmaklarınızın ucunda. Kolaylıkla kontrol edilebilen Sabri’yle önünüze çıkan altınları toplamanız ve engelleri aşmanız gerekli. Oyun, animasyon tadında grafikleriyle görsel olarak sizi hayal kırıklığına uğratmıyor. Oyun birbirinden farklı achievementlere sahip olması yönüyle klasik oyunların monotonluğundan sizi kurtarıyor. 

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 18 MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Android

Gereklilik: Android 2.3.3 ve üzeri

Üretici: TGW

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146