Konusma ve Ses kayıt – ASR (Android ) İndir – Android için Ücretsiz Ses Kayıt Uygulaması Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Mart 28th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 7.6 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
102 views

Konusma ve Ses kayıt – ASR uygulaması ile Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanabileceğiniz ücretsiz yazılım ile ses kayıt cihazı olarak kullanabilirsiniz. Ses kaydetme işlemi yapabileceğiniz bu ücretsiz yazılım sayesinde konuşmalarınızı, dinlemekte olduğunuz müzikleri, sesli notları ve ya herhangi bir sesi Android telefon veya tabletinizde kullanarak kaydedebilirsiniz.

konusma-ses-kayıt-android

Sponsorlu Baglantilarlar

Uygulama Android’in standart ses kayıt uygulamasından daha yüksek frekansta ve kalitede kayıt yapabilmektedir. Konusma ve Ses kayıt – ASR ile WAV, OGG, FLAC, AAC, MP4 ve 3GP formatlarında kayıt yapabilirken size sample rate ve bit rate gibi değerleri tercihlerinize göre yapılandırarak ses kalitesini belirleme imkanı veriyor.

Konusma ve Ses kayıt – ASR ile gerçek zamanlı ses kayıtlarınızı duraklatıp istediğiniz zaman bu kayıtlara devam edebiliyorsunuz. Uygulama size ses dosyalarını kaydedeceğiniz klasörü belirleme imkanı da veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146