Kaspersky Anti-Virus 2014 14.0.0.4651 – Antivirüs Programı İndir

Eklenme: Eylül 14th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
261 views

En popüler antivirüs programlarından biri olanKasperskyen son sürümü olan 2014 sürümü ile karışınızda.

Önceki sürümüyle aynı güçlü motora sahip olan yeni Kaspersky Anti-Virus virüslere,solucanlaraTruva atlarına ve diğer zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak için kullanabileceğiniz en güçlü koruma araçlarından biridir.
Yeşil ve beyaz renklerle yeniden tasarlanmış arayüzü, acemi kullanıcılar için bile kolay kullanılır ve anlaşılır durumda. Daha deneyimli ve bilgili kullanıcıların ihtiyaçları da düşünülerek kapsamlı yapılandırma ayarları da arayüze dahil edilmiş. Arayüzdeki genel bölümler şunlar: Taramalar, Veritabanı Güncelleme, Sanal bir klavye ve Karantina Alanı.
Kaspersky Anti-Virus 2014
Kaspersky Anti-Virus üç tip sistem taraması içeriyor. Bunlar: Tam, Kritik Alanlar ve Güvenlik Açıkları için Tarama. Program tüm dosya sisteminiz üzerinde gerçek zamanlı bir koruma sağlamakla birlikte, e-posta alımı, internette gezinme ve hatta anlık  mesajlaşmalar esnasında sezgisel tabanlı monitörü sayesinde olası tehditleri tespit edebiliyor.
Program aynı zamanda Kaspersky Security Network olarak adlandırılan ve anonim kullanıcılardan elde edilen bilgilerle oluşturulmuş güçlü bir çevrimiçi servise de sahiptir.
Program gelişmiş özellikleri ve her zamanki Kaspersky kalitesi ile dikkat çekerken aynı zamanda düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda yavaşlama sorunlarına yol açabilmektedir.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı(Demo)

Sponsorlu Baglantilarlar

Boyut: 224 MB

Dil: Ingilizce

Kısıtlama: 30 gün

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146