Kaptan Amerika (Windows) İndir – Windows 8 için Kaptan Amerika Kış Askeri Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Mayıs 16th, 2014
Dil: Türkçe , İngilizce
Boyut: 225.8 Mb
Üretici: Gameloft
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
138 views

Kaptan Amerika , Windows 8 işletim sistemi yüklü tabletleriniz de ve masaüstünüzde oynayabileceğiniz stratejik aksiyonlu bir savaş oyunudur. Kendine bağlayan ve sürükleyici bir hikayesi olan Kaptan Amerika oyununda ” Kaptan Amerika” ‘ nın yerine geçerek dünyayı yok etmeye çalışan kötü karakterlerle savaşıyorsunuz ve kahraman oluyorsunuz.

captainwndws

Sponsorlu Baglantilarlar

Tasmaster , Kış askeri ve Puff Adder başta olmak üzere çoğu kötü karakterinde içerisinde bulunduğu bu oyun savaşıp onları yenmeniz için sizleri bekliyor. Kaptan Amerika : Kış askeri resmi oyunu aksiyon dolu sahnelerinin eksik olmadığı , taktiksel oyun becerilerinizi ön plana çıkartarak Dünya’yı kurtarmanız beklenen bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Grafiklerine bakacak olursak çizgi romandan uyarlama yapıya mevcut bu oyunda basit görünümlü olmasına rağmen sizleri etkileyebileceğini söylemek isterim . Kaptan Amerika’yı beklenen S.H.I.E.L.D saldırı ekibini yönetmesidir.

Kaptan Amerika : Kış Askeri adlı oyunda kaptan amerika’nın bütün özel güçlerini kullanabiliyor , saldırı ekibini geliştirebiliyorsunuz. Karakterinize yeni dövüş tekniklerini öğreterek saldırı gücünüzü arttırabiliyor , saldırılara karşı daha dayanıklı giysiler satın alabiliyorsunuz. Görünümüne rağmen kapsamlı olmasıyla dikkat çeken aksiyon dolu bir oyundur.

Maalesef ilk iki bölümü ücretsiz olarak oynanabilen Kaptan Amerika oyununda Çoklu oyuncu (multiplayer) özelliğininde bulunduğunu söylemek gerekir . Bir klana katılıp rakip oyuncularla savaşabilir , sınırlı süreli görevlerinizi tamamlayarak ödüllerin sahibi olabilirsiniz .

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146