Kafa Topu İndir – Popüler Kafa Topu Oyunu Download

Eklenme: Ocak 9th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
13.460 views

Ülkemiz de kafa topu olarak bilenen oyunun ingilizce versiyonu ve orjinal ismi Sports Heads: Football Championship’dir. Dünyaca bilinen bir oyun olan kafa futbolunun farklı versiyonlarının olması da oyunun çok iyi olmasından kaynaklanmaktadır. Boş zamanlarınız da ve canınızın sıkıldı anlarda sizin keyfinizi yerine getirecek ve sizi eğlendirecek bir oyundur.

Kafa futbolu, oyunu tek kişilik ya da iki kişiyle de oynanana bilen bir oyundur. Tek kişilik versiyonundan ingiltere premıer liginde yer alan  takımları alarak, rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz.  Galip geldiğiniz her maç sonrasında oyun size para verecek ve siz de bu paranın yardımını kullanarak ister oyuncunuzu güçlendireceksiniz isterseniz de maç esnasında rakibinize karşı kullanabileceksiniz. Oyun içinde yapılan her maçta süre 60 saniyedir. 60 saniye içerisinde rakibinize olabildiğince çok gol atmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

kafa-topu

 

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Mousebreaker

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146