Just Cause 2 Türkçe Yama İndir – Just Cause 2 Oyunu için Türkçe Dil Paketi Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.0
Eklenme: Haziran 3rd, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 8.28 Mb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
506 views

Just Cause 2 Türkçe Yama aksiyon tarzında çıkarılmış bir oyun olan Just Cause 2 oyunu için Oyunçeviri ekibi tarafından çevirimi yapılmış ücretsiz olarak da indirebileceğiniz bu dil paketi sizlere sunulmuştur.

just cause

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunun içeriğini anlatacak olursak kendine piyasada yer edinmiş bir aksiyon oyunudur . Güneydoğu Asya’da yer alan ve hayal ürünü olan Panau adası’nda geçen bir hikayeye sahiptir. Oyunda kahramanımız Rico Rodriguez adaya hükmeden kötü niyetli ve diktatör Pandak “Baby” Panay’ı devirmek için göreve getirilmiş bir karakterdir ve siz oyuncular olarak rico rodriguez’e yardımcı olarak diktatörün elinden adayı kurtarmanız gerekmektedir. Just Cause 2 oyunu siz kullanıcıları oyun içerisinde özgür bırakmaktadır. Fizik motoruyla benzer oyunlardan ayrılmaktadır. Oyun içerisinde arabalara  ve hatta uçaklara bile binebiliyorsunuz . İsterseniz kancanız ve paraşütünüzle inanılmaz hareketler yapabiliyorsunuz. Oynanış tarzıyla GTA türündeki oyunlar arasında farklı bir yere sahiptir ve Just Cause 2 ‘nin hikayesini artık Türkçe yama sayesinde anlayabileceksiniz.

Just Cause 2 Türkçe yamasının oyunda menüleri , görev metinlerini , video altyazılarını , bilgi metinlerini ve diğer oyun içerisindeki altyazılıları sizler için Türkçe’leştirmiştir. Yamanın kurulumu için sadece Just Cause 2 oyununun versiyonunu 1.0.0.2 olarak güncellemiş olmanız gerekmesidir.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146