Jumbo Puzzle Jigsaw (Android) İndir – Android için Eğlenceli Bulmaca Oyunu Download

Eklenme: Şubat 2nd, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
48 views

Jumbo Puzzle Jigsaw , Android yüklü mobil cihazlarınızda eğlenerek oynayabileceğiniz bulmaca oyunudur. Genel olarak çocuklara hitap eden Jumbo Puzzle Jigsaw ile çocuklarınızın mantık ve düşünme becerilerini geliştirme imkanı sağlayabilirsiniz. Oldukça ufak çaplı bir oyun olan Jumbo Puzzle Jigsaw ın fazla bir özelliği bulunmamasına rağmen kullanıcıları tarafından beğenilen bu uygulama sade ve basit bir bulmaca oyunudur.

jumbo-puzzle-jigsaw-1.0-1_307x512  jumbo-puzzle-jigsaw-1.0-2_307x512

Sponsorlu Baglantilarlar

Bir bulmaca oyununa göre aşırı fazla grafik kalitesine sahip oyun , Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Oyunda seçebilmemiz için silahlar , ejdarhalarhayvanlar  ve diğerleri gibi kategoriler bulunmakta . Farklı kateforilerde oynayabileceğiniz bu oyunda yapmanız gereken tüm parçaları doğru bir şekilde sırayla tamamlamak.

Çocuklarınız için indirebileceğiniz bu ücretsiz oyunu Android mobil cihazlarınızda ve tabletlerinize indirmenizi tavsiye ederim.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 43 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Android/Android Tablet

Gereklilik: Android 2.1 ve Üzeri

Üretici: Ripple Games

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146