JPG to PDF Converter 1.0.2 İndir – JPG Dosyalarından PDF Oluşturma Programı

Eklenme: Ocak 21st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
232 views

JPG to PDF Converter programı sayesinde jpg uzantılı resim dosyalarınızı pdf haline getirebileceksiniz. Bu kullanışlı ücretsiz yazılıma sahip olmak için alt kısımda yer alan indirme linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

JPG to PDF Converterresim dosyalarından PDF oluşturmak için kullanabilieceğiniz kullanışlı bir araçtır. Ücretsiz olan programsürükle-bırak yöntemiyle ya da dosya gezgini aracı ile program penceresine eklediğiniz resimden PDF yapma imkanı vermektedir.

jpgtopdfcpnverter

Sponsorlu Baglantilarlar

JPG to PDF Converter toplu dönüştürme özelliği sayesinde çok sayıdaki JPG dosyalarından PDF yapma işlevine sahiptir. PDF sayfa boyutu ayarlamak ve tek sayfaya 4 adede kadar resim ekleyebilmek mümkündür.

JPG to PDF Converter sayesinde JPG ve JPEG resim dosyalarını kullanarak PDF fotoğraf albümü ve PDF ekitap yapmak mümkündür. Programın PDF yapma özelliğinin aktifleşebilmesi için Virtual PDF Printer yazılımını da yüklemek gerekmektedir. Eklediğiniz resim dosyalarını dönüştürmek için tıklayacağınız “convert” seçeneğinden sonra aşağıdaki rehberi izleyebilirsiniz:

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 1.25 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Wondersoft

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146