JetAudio Basic 8.1.0 İndir – Müzik Kutusu Yazılımı Download

Eklenme: Ocak 29th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
315 views

JetAudio ücretsiz bir multimedya yazılımı olup , sadece video ve ses dosyalarını oynatmakla kalmadığı gibi CD yazma , kaydetme özelliklerini de barındıran dosya formatı dönüştürme gibi seçeneklerinde bulunduğu komplike bir araç olarak hizmetimize sunulmuştur. Bununla da kalmayıp JetAudio’nun sağladığı kullanımı kolay olmakla beraber JetCast özelliği ile kendi internet yayınınızı yaratabileceksiniz.

Program CD ve DVD üzerindeki ses ve video dosyalarını oynatabiliyor , İsteğe bağlı olarak bu ses dosyalarının formatlarını kendi belirlediğiniz formata dönüştürmeniz de mümkün. JetAudio’nun en mükemmel yanı da bu , 3-4 gerekli programın yaptığı ayrı ayrı işleri tek başına yapabiliyor olması.

jetaudio

Sponsorlu Baglantilarlar

Özellikleri bitti sanacağınız JetAudio , bununla da kalmayıp Analog ses kaydı yapabiliyor . Bu yazılımın en önemli ek özelliklerinden biride MP3, OGG ve WMA dosyaları için etiket düzenleme özelliği. Program kendi içerisinde bazı ses efektleride içeriyor, wide, reverb, ve x-bass gibi efektler barındıran bu program oynatılan ses dosyalarının hızınıda ayarlamanız mümkün.

Kullanıcıların isteklerine göre , “skin” desteği de bulunan bu program arayüzü gerçekten basit olup kullanımı da çok kolaydır. Senkronize edilmiş şarkı sözü desteği bulunan bu program ile MIDI ve MP3 dosyalarınızla karaoke yapmanızda mümkün.

Video dosyalarında dönüştürme de yapabilirsiniz bunun için i AUDIO U3 desteği barındıran program ile video dosyalarınızı AVI formatına dönüştürüp dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 38.58 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Win2000

Üretici: JetAudio

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146