Jet XP İndir – Ücretsiz Windows XP Hızlandırıcı İndir Download

Eklenme: Aralık 13th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
292 views

Windows XP işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda yer alan program ve uygulamaların açılış, kapanış sürelerini kısaltarak size zaman kazandıran kullanışlı Jet XP ile bilgisayarınızda yer alan XP işletim sistemini hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda yer alan programların daha hızlı bir şekilde çalışması sizin için büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Misal bir ofiste çalışmaktasınız ve rapor sunmanız gerekmektedir. Raporu sunmanız için gerekli programı kullanırken programın yavaş olması sizi de sıkıntıya sokabilir raporun yetişmesini de engelleyebilir. Fakat Jet XP sayesinde programlarınız daha hızlı bir şekilde çalışacak ve istediğiniz program ile istediğiniz görevleri hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Jet XP sayesinde ayrıca bilgisayarınızda yer alan donanımlarınız da hızlandırılmış bir şekilde çalışmaya başlayacak.Kısaca bu programın yüklü olduğu Windows XP işletim sistemine sahip masaüstü yada dizüstü bilgisayarlarda kullanabilir ve bilgisayarınızın işleyiş hızını 2-3 katına çıkarma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Jet-XP

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2 MB

Dil: Türkçe

Üretici: Bilforce Bilgisayar Yazılım

İşletim Sistemi: Windows XP

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146