J. River Media Center 19.0 İndir – Gelişmiş Medya Oynatıcı Download

Eklenme: Ocak 15th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
50 views

J. River Media Center  yazılımı ile müzik, video, fotoğraf, DVD, VCD dosyalarınızı oynatabileceğiniz bir medya oynatıcısıdır. Bunların yanı sıra TV izleme imkanı sunan yazılım sayesinde TV kanallarını takip edebileceksiniz. Çoklu medya oynatıcısı olan River Media Center ayrıca taşınabilir cihazlar için de destek sunmaktadır. Bu sayede bilgisayarınız üzerinden yeni bir medya merkezine sahip olabilir ve işlemlerinizi kolaylıkla bir merkez dahilinden kontrol edebilirsiniz.

Mobil cihazlarınıza atabileceğiniz medya dosyalarınızı bu program sayesinde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Dijital fotoğraf makinalarında yer alan fotoğraflarınızı bilgisayara depolama yapabilirsiniz.

rivermediacenter

Sponsorlu Baglantilarlar

TV izleme imkanı veren yazılımda TV programlarını dilerseniz anında izleyebilir ya da istediğiniz programları bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.River Media Center yazılımı içeriğinde yer alan seçenek sayesinde bilgisayarınızda dinlediğiniz müzikleri çevrimiçi müzik yayını yaparak internet üzerinden paylaşabilirisiniz.

J. River Media Center Apple iPod ve benzeri tüm taşınabilir cihazlar için kullanıcılara tam destek sunmaktadır.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 23.52 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000

Üretici: J. River

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146