IZArc 4.1.8 – Ücretsiz Dosya Sıkıştırma Programı İndir

Eklenme: Ağustos 6th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
69 views

IZArc ücretsiz bir şekilde dosyalarını sıkıştırabileceğiniz ve arşivleyebileceğiniz bir dosya sıkıştırma programıdır. Hangi tip dosyaları sıkıştırabileceğini aşağıda bulabilirsiniz.

IZArc nerdeyse bütün arşivleme ve dosya sıkıştırma formatlarını destekleyen ücretsiz, kullanımı kolay ve güçlü bir araç. Modern arayüzü ve kolay kullanımı ile IZArc sıkıştırılmış ve kodlanmış dosyalara erişim yapmanıza olanak tanır.

IZArc 4.1.8
IZArc 4.1.

Sponsorlu Baglantilarlar

Dosya Sıkıştırma Programı Ücretsiz İndir

Programın desteklediği formatlar arasında şunlar yer alıyor; 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO

Bütün Windows sürümleri ile uyumlu olarak çalışabilen IZArc, 256-bit AESşifreleme desteği, Anti-Virus programı uyumu, disk imaj dosyaları ISO, BINCDI ve NRG için sunduğu destek gibi özellikler ile küçük ve büyük arşiv dosyalarını açmanıza ve aralarında dönüştürme işlemi yapabilmenize olanak tanıyor.

Gelişmiş birçok özellik ve seçenek barındıran bu ücretsiz yazılım ile kendi arşivlerinizi oluşturabilir, hazır arşivleri açabilir veya hasar görmüş arşivlerinizi tamir edebilirsiniz. Sürükle-Bırak desteği de bulunan bu basit araçla işlerinizi en hızlı şekilde halledebileceksiniz.

Çoklu dil desteği de bulunan IZArc programının Türkçe dil seçeneği mevcut.

Alternatif olarak Winrar programını da deneyebilirsiniz.

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: Ivan Zahariev

Boyut: 5.2 MB

Dil: Türkçe

Sistem: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146