iTools Ücretsiz İndir

Eklenme: Temmuz 22nd, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
6.904 views

iTools programı iTunes’e alışmamış olanlara alternatif olarak yazılmış iPhone , iPad ve iPod Touch kullanıcılarının kullanabilmesini hedeflemiştir.Bilgisayar ile mobil cihaz arasındaki bağlantıyı sağlayan ve dosya aktarımı yapabilen güzel bir programdır.

itools_2

iPhone , iPad ve iPod Touch Cihazlarına Bilgisayara Bağlama Aracı

Sponsorlu Baglantilarlar
Program sayesinde bilgisayarınızdan Mobil cihazına veya mobil cihazdan bilgisayarınıza kolaylıkla dosya kopyalayabilirsiniz.Kolay ve kullanılabilir bir arayüze sahip olan iTools, isterseniz arayüz temasında da değişikliğe gidebilirsiniz. iTools yazılımı sayesinde mobil cihazında bulunan resim dosyalarınızı bilgisayarınızda bulunan görüntüleme aracıyla görüntüleyebilirsiniz.
iTools yazılımı bir çok özelliğe sahiptir.Müzik,video,resim gibi bir çok dosyayı karşılıklı olarak aktarabilirsiniz.İsterseniz bilgisayara bağlı olan mobil cihazı sayesinde Pc nizden SMS yollayabilir, kısaa mesajlarınızı yedekleyebilir ve depolayabilirsiniz.

Lisans : Ücretsiz

Boyut : 2.8 MB

Dil : İngilizce

Not: Programı çalıştırabilmek için öncelikle sisteminizde iTunes yazılımının yüklü olması gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146