Iron Force – IOS iPhone ve iPad için Tank Savaşı Oyunu İndir

Eklenme: Kasım 7th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
126 views

İron Force, ios işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynayabileceğiniz bir tank savaşı oyunudur. Oyundaki grafik ve ses efektleri uygulamayı sıkılmadan oynayabileceğiniz bir hale getirmiştir.

Oyunu mobil cihazınıza yükledikten sonra karşınıza iki farklı oyun modu çıkacaktır. Bunlardan ilkinde 6 kişilik bir alanda herkesin tek olduğu ve tek bir kazananın çıkacağı oyun türüdür. Bu modda galip gelen sayısı birdir. Hepsini yıktıktan sonra kendinizi birinci yapmalısınız.

iPhone ve iPad için Tank Savaşı Oyunu

iron-force-indir

Diğer modda ise iki takım halinde savaşa başlayacağınız oyun modunda takımdaki tank sayısı üçtür. Üçerli grup halinde birbirlerine karşı üstün gelmek için savaşırlar.

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunun en güzel yanlarından birisi ise arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilme fırsatı. Savaş oyununa meraklı diğer arkadaşlarınız ile ister takım kurarak isterseniz onlara düşman olarak savaşa girebilirsiniz. Oyunda 12 farklı seçebileceğiniz tank ve 4 farklı savaş arenası bulunmaktadır. Tanklarınızın gücünü, hızını ve diğer özelliklerini arttırabileceğiniz bir sistem mevcut. Tank gelişimlerini dikkatli yaparak tankınızı yok edilemez bir canavara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca 4 farklı arenanın her birinde avantajlı ve zayıf noktalar bulunmaktadır. Oynadıkça daha da alışarak öğreneceğiniz arenalarda bir süre sonra tüm detayları biliyor hale gelerek adeta usta bir savaşçı olabilirsiniz.

iron-force-ios-indir

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 47.9 MB

Dil Desteği: İngilizce/Türkçe

İşletim Sistemi: iPhone (OS)/iPad (OS)

Gereklilik: iOS 4.3 ve Üzeri

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146