IRBoost Gate 2.0 İndir – İnternet Bağlantısını Hızlandırma Programı Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.0
Eklenme: Mart 17th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 16.6 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
129 views

IRBoost Gate programı ile bilgisayarınızdan girdiğiniz internet siteleri artık daha hızlı bir şekilde yüklenerek karşınıza çıkacak. Eğer ki  internet bağlantısı hızınızdan memnun değilseniz bu program ile internet bağlantı hızınızı artırabilir ve yavaş olan bağlantınızdan kurtulmuş olursunuz. Programın internet bağlantısına yaptığı hızlandırma hali hazırda hızlı olan internetler için geçerli sayılmayabilir. Zaten hızlı olan internet bağlantısına pek bir katkısı olamayacaktır. Fakat internet bağlantı hızı düşük olan kullanıcılar için bu program ile internet bağlantısını artırabilirsiniz.

IRBoost Gate basit arayüzü, kolay kullanımı ve ücretsiz olması ile internet hızından memnun olmayanlar için güzel bir seçenek haline gelmiştir. Kullanımı oldukça basit olan ve programı kullanmak için herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

irboost_gate

Temel olarak internet üzerinden gönderilen veri paketlerinin üzerindeki gereksiz bilgileri ortadan kaldıran ve böylece paketlerin daha hızlı aktarımını sağlayan program, böylece gereksiz bekleme ve gecikmelerin önüne geçiyor. Hem hiç bir ayar yapmadan çalışmaya hem de detaylı ayarlara imkan tanıması sayesinde her düzey kullanıcı programın faydalarından istifade edebilir.

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146