IObit Uninstaller 3.3 İndir – Ücretsiz En Kolay Program Kaldırma Uygulaması Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 3.3.8.2663
Eklenme: Temmuz 21st, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 12.31 MB
Üretici: IObit
İS: Windows (Tümü)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
64 views

Ücretsiz En Kolay Program Kaldırma Uygulaması Download

IObit Uninstaller programı ile bilgisayarınıza bulaşan ve kaldırılması güç olan zararlı yazılım veya benzeri programları kolaylıkla kaldırmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Bilgisayar sisteminize izinsiz giren ve istenmeyen yazılımları yok etmek için size yardımcı olabilecek en iyi programlardan biri olan IObit Uninstaller programı ile bilgisayarınızı temizleyebilir ve bu gibi zararlı yazılımlardan koruma görevi verebilirsiniz.

Windows işletim sisteminde yer alan standart program kaldırma aracının zaman zaman işlev görmemesi ve yeterli bulunamaması gibi durumlarda IObit Uninstaller ücretsiz yazılımı ile geniş imkanlar içinde dilediğiniz programı basit bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Ayrıca IObit Uninstaller program kaldırma aracı sadece program kaldırmıyor yanında sildiğiniz programların arkasında kalan kayıt defterinde yer alan girdileri ve çöp dosyalarını temizlemenize de yardımcı olmaktadır. Eğer bu gibi çöp dosyalarını temizlerseniz bilgisayarınızdan daha ileri bir seviyede performans alabilirsiniz. Güçlü bir tarama özelliğine sahip bu ücretsiz yazılım ile çöp girdileri ve kalıntıları kolay bir şekilde bularak temizleyebilirsiniz.

IObit Uninstaller program kaldırma aracının en güzel özelliklerinden biri de bilgisayara kurulum gerektirmeden işlev görmesidir. .exe dosyasını çalıştırarak programı çalıştırabilir ve bilgisayarınızda yer alan dilediğiniz programı basit bir şekilde kaldırabilirsiniz.

iobit-uninstaller03

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146