IObit Uninstaller 2.4 – İleri Seviyede Program Kaldırma Programı İndir

Eklenme: Ağustos 10th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
293 views

IObit Uninstaller diğer bir deyişle toplu program kaldırma aracı olarak kullanabileceğiniz bir program kaldırma programıdır.Program bilgisayar sisteminde bulunan programları ve dosyları kaldırmanıza yardımcı bir yazılımdır. Denetim Masasında bulunan Program Ekle ve Kaldır bölümüne benzer çalışma prensibi olsada artı birçok yönü vardır. Misal kaldırdığınız programlara ait dosya ve klasörler bilgisayar sisteminde kalmaktadır. Bunları kaldırmazsanız bilgisayarınız gün geçtikçe yavaşlama görülebilir. Bu gibi kalıntıları IObit Uninstaller Kayıt Defteri bölümünden kaldırabilirsiniz.

IObit Uninstaller

Sponsorlu Baglantilarlar

IObit Uninstaller, klasörleri ve dosyaları yerinde duran fakat “Program Ekle/Kaldır” bölümünde gözükmeyen yazılım yüklemelerine ait dosyaları ve kayıtları kaldırmak için özel araçlar içerir. Mesela bir türlü kurtulamadığınız araç çubukları tek tıkla kaldırılır. IObit Uninstaller sunduğu Türkçe dil desteğiyle kolay kullanım sağlar.

Programla çok sayıda uygulamayı tek bir seferde bilgisayardan kaldırabilir, Windows güncellemelerini düzenleyebilir ve bir geri yükleme noktası oluşturabilirsiniz. Detaylı raporlama ile yükleme işlemlerini takip edebileceğiniz yönetim bölümü gibi özellikler ve seçeneklerle program zenginleştirilmiş.

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: IObit

Boyut: 1.5 MB

Dil: Türkçe

Sistem: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146