Internet Download Manager İndir – IDM Download

Eklenme: Haziran 13th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
241 views

İnternet’te daha hızlı, güvenli bir şekilde indirebilecek bir program arıyorsanız, Internet Download Manager tam da size göre bir program. IDM size indirdiğiniz dosyaların bekletme, tekrar kaldığı yerden başlama gibi birçok rahatlık sunmakta.

idm

Sponsorlu Baglantilarlar

IDM ile her hangi bir sorundan dolayı yarıda kalan indirme işlemlerinizi kaldığı yerden tekrar başlatabilirsiniz. İndirdiğiniz dosyaları türlerine göre dosyalar ve rahatlıkla erişmenizi sağlar. Internet Download Manager özellikle gelişmiş video tanıma özelliği ile kullanıcılarının son derece beğenisini kazanmış bir yapıya sahip.

Türkçe olması önemli bir ayrıntı olmakla birlikte  basit arayüzü sayesinde kullanıcılarına son derece kolay kullanım sağlam

akta. Kurulumu son derece kolay olan IDM programı bilgisayarınıza kurduktan sonra sade arayüzü sayesinde hiç zorlanmadan kullanmaya başlayabilir istediğiniz performansı elde edebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146