Image Resize Guide Lite 2.1.3 İndir – Resim Boyutu Düzenleme Programı Download

Eklenme: Ocak 10th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
94 views

İmage Resize Guide Lite programı resim dosyalarınız sizin isteğinize düzenlemenizi sağlamaktadır. Bilgisayarınız da bulunan resim dosyaları ve klasörleri üstünde değişiklik yapmanızı sağlayan bir programdır. Bu program sayesinde resim ve fotoğraf dosyalarınızı yeniden boyutlarına bilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Resimlerinizi ve fotoğraflarınız düzenlemeniz bu program sayesinde oldukça basite indirgenmiştir. sadece bir kaç kez tıkladıktan sonra resimlerinizi tekrar boyutlandırma yapabilirsiniz. Diğer programlar gibi çok fazla zamanınızı almaz.

ımagegude

Sponsorlu Baglantilarlar

İmage Resize Guide Lite programı sayesinde basit yoldan resimlerinizde bulunan nesneleri silebilirsiniz. Gereksiz alanları fotoğraflarınızdan çıkarabilirsiniz. Programın kullanımı basit ve arayüzü sizin için eğlenceli ve şık bir hale getirilmiştir. Resimleriniz de yapacağınız herhangi bir değişikliği en kolay hale indirgemektedir. Ayrıca resimleriniz de kırpma kesme gibi işlemlerini de koly bir şekilde yapabilirsiniz.

Bilgisayarınız da bir resim düzenleyicisi editörü olmasını istiyorsanız, image resize gude lite programını öneririz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 4.46 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146