idoo Video Editor Pro 3.1.0 İndir – Video Düzenleme Programı Download

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Sürüm: 3.1.0
Eklenme: Mayıs 7th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 14.69 Mb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
92 views

Bu tarz programlarda mutlak bulunması gereken özelliklerin başını çeken arayüzünün basit ve kullanışlı olması gerektiği bu programda mevcut.Durumun zorluğuna zorluk katan karmaşıklıktan arındırılmış olan idoo Video Editor programı her düzeyde bilgisayar kullanıcısının videolarını düzeltmesine yardımcı olacaktır.

iddoo

Programın genel özelliklerine değinecek olursak ; yüksek kalitede ve verimli iş deneyiminin yanı sıra , mükemmel bir ses-görselliği bulunmakta. Bu yazılım çoğu video ve ses formatlarını desteklemektedir. Akıllı telefonlarınıza , tablet PC’lerinize ve oyun cihazlarınıza istediğiniz formatta video’ya çevirip aktarmanızı sağlayacak olan idoo Video Editor Pro programı bu videolarınıza bir birinden güzel efektlerde yapmanıza imkan tanıyor.

Sponsorlu Baglantilarlar

Videolarınıza yapabileceğiniz değişiklikler ;
Videolarınızı kesebilirsiniz;  Sevdiğiniz bir filmin bir kesitini ya da beğendiğiniz videoları kesebilirisiniz. Kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirmenizi imkan verecek olan idoo Video Editor Pro programı süresini ve boyutunu da ayarlamanızı sağlıyor.
Videolarınızı birleştirebilirsiniz;  Videolarınızı teker teker oynatmak yerine idoo Video Editor Pro programını kullanarak birleştirebilir bütün halinde izleyebilir geçişlere efektler ekleyebilirsiniz.
Videolarınıza ses dosyaları gömmeni sağlar;videolarınızı kesebilmek birleştirebilmenin yanı sıra ses dosyalarınızı da içerisine gömebilir ortaya yeni bir video çıkarmanızı sağlayabilecek bir programdır.
Videolarızın kontrastları ile oynayabilir , renk doygunluklarını ayarlayabilirsiniz .

idoo Video Editor Pro aracılığıyla videolarının altına alt yazı eklemenizde mümkün standart kullanıcıların kullanacağı gibi bu iş sektöründe bulunan bilgisayar kullanıcılarının da bilgisayarlarında bulunması gereken programlar arasında yer almaktadır. Tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146