Hungry Shark Evolution İndir – iOS – iPhone ve iPad İçin Katil Köpekbalığı Oyunu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.5.0
Eklenme: Ağustos 23rd, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 91.1 MB
Üretici: Future Games of London
İS: iPhone (OS)/iPad (OS)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
212 views

iPhone ve iPad İçin Katil Köpekbalığı Oyunu

iPhone 5 ve üzeri mobil cihazlar için özel olarak güncellenen Hungry Shark Evolution oyunu artık eskisinden daha aksiyon dolu bir oyun haline geldi.

Vahşi bir köpekbalığına sahip çıkarak onun hayatta kalmasını sağlayabileceğiniz aksiyon dolu ücretsiz oyun olan Hungry Shark Evolution oyunu ile iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynayabilirsiniz.

Üç boyutlu efektleri ile oyunu oynadıkça bağlanacağınız ve köpekbalığını hayatta tutmak için elinizden geleni yapabileceğiniz oldukça eğlenceli bir oyun olan Hungry Shark Evolution deniz altında büyük bir hakimiyet kurabilirsiniz. Köpekbalığını ayakta tutmak için denizde yer alan küçük balıkları yiyebilir ve hatta ilerleyen bölümlerde ise 10 tonluk beyaz bir köpekbalığının kontrolünü elinize geçirebilirsiniz.

Denizden ne çıksa yiyebilecek bir köpekbalığı ile karşı karşıyasınız. Denizden çıkan lezzetli deniz yaratıkları, denize atlayan yüzücüler, kaplumbağalar ve çeşitli balıkçıları bularak onları tek çırpıda yiyebilirsiniz. Ne kadar fazla yiyecek bulursanız o kadar hızlı gelişecek olan Köpekbalığınız büyük bir yaratığa dönüşebilir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Denizde her bulduğunuzu yiyebilirsiniz derken bu konuda şaka yaptığımızın farkındasınızdır. Denizde tek korkutucu yaratık siz değilsiniz. Denizde saldırgan olan diğer köpekbalıkları, denizaltıları yada denizde bulunan mayınlar size zarar verebilir. Hatta denizin derinliklerine gittikçe oldukça garip olan yaratıklar size zarar vermek için üzerinize doğru gelebilir.

Denizde dolaşırken gizli ganimetleri bularak paranızı çoğaltabilir ve özel yeteneklerinizi ortaya çıkartabilirsiniz.

Hungry Shark Evolution oyunu oldukça eğlenceli ve bir o kadar da aksiyon dolu ücretsiz bir oyundur. Sizde köpekbalığına sahip çıkmak ve onun hayatta kalması için mücadele vermek için Hungry Shark Evolution iOS oyununu iPhone ve iPad mobil cihazlarınıza  indirebilirsiniz.

Hungry-Shark-Evolution-Android-İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146