Hotspot Shield VPN (iOS) İndir – iOS İçin Twitter Gibi Yasaklı Sitelere Girme Uygulaması Download

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Eklenme: Mart 21st, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 6.5 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
92 views

Hotspot Shield VPN uygulamasınu ile ios işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanarak Twitter gibi yasaklanan tüm sitelere girebilme fırsatı veren proxy uygulamasıdır. Twitter’ın kapanması tüm internet kullanıcıları tarafından tepki toplamış ve Twitter’a girebilmek için çeşitli yollar arayışına girmiştir. Hotspot Shield uygulaması da bu arayış sonucunda ortaya çıkan ve meşhur proxy uygulamaların başında yer alan bir uygulamadır.

hotspot-shield-uygulaması-indir

Sponsorlu Baglantilarlar

Hotspot Shield VPN, mobil cihaz üzerinden internet erişimi sağlanması halinde herhangi bir filtremeye maruz kalmadan ve anonim bilgilerle dolaşılmasını sağlar.

Özellikle de herkese açık internet erişim noktaları üzerinden gezinme esnasında kullandığınız cihaza ait bazı bilgiler kaydedilir. Bu bilgiler kimi zaman ve bağlanılan ağa bağlı olarak çeşitli riskler içerebilir. Hotspot Shield VPN ile cihazınız takip edilemez ve gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146