Hotspot Shield 3.19 İndir – Ücretsiz Proxy Programı Download

Eklenme: Ocak 7th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
416 views

Hotspot Shield, programı internet üzerinde rahatça gezinmesini sağlamaktadır. Program sayesinde herhangi bir siteye girerken herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.  Hotspot  Shield programı sayesinde film, dizi gibi sitelerde engellenmeden rahatça gezine bilirsiniz. Son zamanlarda artan film sitelerinin hepsine giremediğiniz dolayı bu program sayesinde engellenen sitelere rahatça girebilirsiniz.

Hotspot-Shield.software-mirrors.com

Sponsorlu Baglantilarlar

Hotspot Shield programı sayesinde siteler arasında rahatça gezine bilirsiniz.  Her sitede proxy aracılığıyla girmenizi sağlamaktadır. Programı kullanmak çok kolaydır, programı bilgisayarınıza kurduktan sonra hemen kullanmaya başlamaya bilirsiniz. Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra, programın üstüne sağ tuş ile tıklayarak, programın yardımı ile IP den siteye bağlandığınızı görebilirebilirsiniz. Hotspot Shield programının tek dezavantajı programı çalıştırmaya başladığınızda sürekli olarak üst kısımda reklam açılmaktadır. Hotspot Shield programıyla sitelerde gezinirken herkese açık internetli yerlerden girmemeniz çok önemlidir. Bilgileriniz bu siteler yüzünden dağılabilir o yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 7.39 MB

Dil Desteği: FransızcaispanyolcaAlmancaİngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000

Üretici: AnchorFree

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146