Home Design Story(iOS) İndir – iPhone ve iPad için Ev Tasarlama Simülasyonu Download

Eklenme: Ocak 16th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
96 views

 

Hayallerinizdeki evi inşa etme fırsatını veren eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkan Home Desing Story’de zevkinize göre isterseniz şehir dışında bir çiftlik evi isterseniz şehirde modern bir malikane inşa edin.Seçtiğiniz evi onlarca parça içinden zevkinize uygun en güzel parçalarla döşeyin. Evin içini güzelleştirirken dışını da unutmamak lazım. Bahçenize çeşitli çiçekler ekebilir, kocaman bir havuz kurabilirsiniz.

2ekuiw3

Sponsorlu Baglantilarlar

Evinizi sosyal medyadaki arkadaşlarınız görebilir ve diğer arkadaşlarınızın inşa ettiği evleri ziyaret edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın evinde beğendiğiniz kısımları kendi evinizde de inşa edebilirsiniz. Eğer isterseniz gazetecileri çağırıp evinizin fotoğraflarını çektirebilirsiniz ve bunu tüm dünyaya gösterebilirsiniz. Ücretsiz olarak her hafta eklenen eşyalarla oyun daima yeni fikirler sunuyor. iOS işletim sisteminize sahip mobil cihazınıza bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 42.2

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: iPhone (OS)/iPad (OS)

Üretici: TeamLava 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146