Hideman VPN 2.0 İndir – Twitter Gibi Yasaklı Sitelere Girmek İçin VPN Programı Downlad

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Sürüm: 2.0
Eklenme: Mart 23rd, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 1.4 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
4.459 views

Hideman VPN programı ile twitter gibi yasaklı olan bütün internet sitelerine güvenli ve rahat bir şekilde girmenizi sağlayan, kullanımı kolay bir VPN yazılımıdır. 

Programı kurduktan sonra başlattığınızda yazılım otomatik olarak size aiit olan ip adresini saklar ve internet sitelerini gezerken size ait hiçbir kimlik açığa çıkmaz. Bu sayede özgür bir şekilde internet sitelerini gezebilirsiniz.

hideman2

Sponsorlu Baglantilarlar

VPN programları kullandığınız IP adresini saklayarak internete diğer ülkeler üzerinde bulunan farklı sunucular üzerinden bağlanmanızı sağlarlar. Böylelikle ülkemizde yasaklı ve engelli olan sitelere VPN programları kullanarak giriş yapabilirsiniz. Yasaklı ve engelli sitelere giriş yapmanızı sağlamak dışında internet verilerinizi 256 bitlik bir şifreleme ile koruyan program tam bir internet özgürlüğü ve güvenliği sunmaktadır.

Programı indirerek ücretsiz olarak 1 aylık deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Fakat bir çok diğer VPN programı gibi deneme sürecinden sonra kullanabilmek için haftalık, aylık veya yıllık üyelik almanız gerekiyor. Ülkemizde gittikçe sayısı artan yasaklı sitelere özgürce girmenizi sağlayan Hideman VPN ile daha yeni yasaklanan Twitter’a da rahatça giriş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146