Hearthstone Beta İndir – Kart Savaşları Oyunu Download

Eklenme: Ocak 23rd, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
449 views

Hearth stone oyunu çok farklı ve değişik bir kart oyunudur. Size kartların gizemli dünyasına çekek ve bağımlılık yapacak bir oyundur. Popüler oyun tasarlayıcılar tarafından yapılan oyuncuları kendi içine çeken büyülü bir oyundur. Oyun bir kart oyunu olmasına rağmen siz de çok farklı etkiler uyandıracaktır.

Hearth stone oyununu indirdikten sonra, oyuna başlamak için kendinize bir karakter oluşturacaksınız. Karakterinizi seçtikten sonra devam edeceksiniz. Karakterlerin kendilerine göre özel güçleri bulunmaktadır. Size uygun olanı seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gerekmektedir karakterleri seçerken her oyuncu farklı kartları kullanarak özelliklerini ortaya koymaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

heartstone

Oyun çok basittir, ilk başladığınız da size karmaşık gibi gelebilir ama hiçte böyle değildir. Oyuna başlayıp karakterinizi seçtikten sonra 30 kartlık bir desteyle rakiplerinizi yenmeye çalışacaksınız.

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

Dil Desteği: Ingilizce

Sistem: Windows XP/Vista/7/8/

Dosya Boyutu: 5.69 MB

Üretici: Blizzard Entertainment

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146