Hayatım Çiftlik İndir – Eğlenceli Çiftlik Oyunu Download

Eklenme: Şubat 19th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
489 views

 Alawar’ın ürettiği Hayatım Çiftlik Oyunu’nu bir sanal çiftlik simülasyon oyundur. Bu oyunu oynarken çok zevk alacaksınız. Bu oyun çok keyifli ve bir o kadar da emek ve çaba gerektiren bir oyundur. Lisa ile yeni çiftlik serüvenine hazırsanız bu oyunu indirmek için daha fazla beklemeyin.

Hayatım Çiftlik

Sponsorlu Baglantilarlar

Ülkemizde çiftlik oyunu seven milyonlarca oyun sever var. Sizlere en büyük kolaylığı bu oyun sunuyor çünkü bu oyun tamamen Türkçe. Günümüzde onlarca çiftlik oyunu bulunmaktadır ama bu oyunun  en önemli özelliklerinden bir tanesi de oyunun online olmamasıdır. Bu oyunda tamamen kendi dünyanızda kendi hayalinizdeki çiftliği kuruyorsunuz. Bu oyun  online olmadığı için sizi rahatsız edebilecek reklamlar da barındırmıyor içinde. Oyunun ana karakteri olan Lina bi star olabilmek için yeni bir antlaşma imzalıyor ve kendini bir anda çiftliğin içinde buluyor. Bu çiftlik o kadar eğlenceli geliyor ki Lina’ya bir daha bu çiftliği hiç bırakmak istemiyor ve bir anda tüm hayatını çiftliğe adamış oluyor.

 Lina hem bir TV programında yıldızlaşıyor hem de çiftliğin işlerini yapmaya çalışıyor. Yaptığı işlerde azımsanacak işler değil. Yeri geliyor süt sağıyor yer geliyor hayvanları besliyor yeri geliyor peynir üretiyor. Kısacası aklınıza gelebilecek tüm çiftlik işlerini yapıyor. Aynı zamanda bu oyunda elde ettiğiniz ürünleri satmanız gerekiyor. Böylece pazarlama yollarını ve müşteriye nasıl davranılması gerektiğini de öğreniyorsunuz.

Bu eğlenceli oyun içinde yer almak istiyorsanız hemen indirmenizi tavsiye ediyorum.

Lisans:  Deneme Sürümü

Boyutu:  62.6 MB

Dil Desteği:  Türkçe

İşletim Sistemi:  Win7/Vista/WinXP

Üretici:  Alawar

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146