Hamster Free Zip Archiver 1.1.10 İndir – Dosya, Klasör Arşivleme Programı İndir

Eklenme: Kasım 30th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
144 views

Hamster Free Zip Archiver yazılımı güçlü yapısıyla dosya ve klasör arşivlemede ön plana çıkan bir programdır. Yazılımın temel amaçlarından biri doyaları sık kullanılan arşivleme biçimlerinde sıkıştırma yaparak arşivleme yapmaktadır. En çok kullanılan sıkıştırma programlarından olan ZIP ve 7Z biçimlerinde işlem yapabilen bir programdır.

Yazılımın en önemli işlevlerinden birisi de sıkıştırılmış dosya ve klasörleri açabilmesi. Tabii ki daha da önemlisi BT mühendisleri için tasarlanmış özel teknik biçimlere kadar tüm arşiv dosyalarna destek veriyor olması. Yazılım tam 12 ayrı arşiv biçimini rahatlıkla açabilmenizi sağlıyor.

Hamster-Free-Zip-Archiver

Neden Hamster Free ZIP Archiver’ı kullanmalısınız?

Sponsorlu Baglantilarlar
  1. Ev ve ofis için %100 ücretsiz, %100 sınırsız!
  2. Tüm popüler sıkıştırma biçimlerini destekler
  3. E-posta, RapidShare, CD, DVD ve daha niceleri için özel işlevler (önceden ayarlı)
  4. 1.000.000 hamster üzerinde test edildi; hepsi halen sapasağlam!

En yüksek performanslı arşivleyici

Ücretsiz Hamster ZIP Archiver en uygun sıkıştırma ve verimlilik ayarlarını kullanmasının yanı sıra, çok çekirdekli işletim seçeneklerinden de en iyi şekilde yararlanır.

Çok parçalı ve çok çekirdekli

Hamster Free ZIP Archiver dünyanın zip-arşivlerini oluştururken çok çekirdekli işlemcilerden tam anlamıyla yararlanabilen ilk arşivleyicisi.

Özel İşlevler (önceden ayarlı)

Uzmanlarımız, yazılımı e-posta, RapidShare, CD, DVD ve daha pek çok ortamla birlikte kullanabilmeniz için en rahat ayarları önceden belirledi. Sık kullanılan arşiv paketi boyutlarından dilediğinizi kolaylıkla seçebilir veya kendi ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Kullanışlı arayüz

Arşivleyicinin görsel düzeni ve işlevselliği günlük arşiv sıkıştırma ve açma işlemlerini hemen herkes için kolay, basit ve keyifli hale getirmek için tasarlandı.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 405 KB

Dil: Türkçe

Üretici: HAMSTER Soft

İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146