Hakkımızda

İnndirGezginler.com, 2013 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin en yeni ve en iddialı İnternet Tarayıcılarını tanıtım ve indirme sitelerinden birisidir.

Sitemiz, bünyesinde İnternet Tarayıcılarının yanı sıra bilgisayar programları ve mobil uygulamaları barındırmaktadır.

Sitemiz, ziyaretçilerimizin ve kullanıcılarımızın talepleri ve isteklerine karşı duyarlıdır. Modern tekniklerlerle ve yenilenen bir altyapı ile hazırlanan yeni sitemiz, ziyaretçilerimizin ihtiyaç duydukları İnternet Tarayıcısı ve programlara daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarına imkan sağlamıştır.

Tamamen yasal ve telif haklarını gözeten içeriklerin bulunduğu sitemizde; lisanssız program serialleri, Crackli program dosyaları, Rapidshare.com linkleri, megashare linkleri, megaupload linkleri, fileupload linkleri, hotfile linkleri, oyun crackleri, oyun serialleri, oyun şifre ve key, full film, full mp3, full program, full oyun, program serialleri, şifre, crack, key, patch tarzı içerik yoktur. Telif haklarına aykırı bir içerikle karşılaşırsanız, iletişim linkiyle bize bildiriniz. Editörlerimiz gerekeni en kısa sürede yapacaktır.

Amacımız; bilgiye erişmeyi bilen, bilgiyi kullanan, üreten, geliştiren, araştırmacı, dinamik çalışma yetkinliğinde, ekip çalışmasında başarılı, toplumsal sorumluluk, etik ve ahlak açısından duyarlı yapısı ve lisans düzeyinde işinin temel kavramlarını bilen, lisansüstü düzeyde ilgili alt disiplinde uzmanlaşan editörlerimiz ile program kalitesinin yükseltilmesine katkıda bulunmak ve tüm internet ve bilgisayar ihtiyaçlarına karşılık verebilmeyi güvenli bir şekilde sağlamaktır.