Hair Salon – Android İçin Saç Değiştirme Uygulaması Ücretsiz İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 4th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 3.2 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
145 views

Android İçin Saç Değiştirme Uygulaması

Hair Salon uygulaması sayesinde artık Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda resminizi çekerek çekilen resme istediğiniz herhangi bir saç modelini yerleştirebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için uygulamayı mobil cihazınıza yükleyin ve açtığınız zaman yapmanız gereken yeni bir resim çekmek yada resim albümünden herhangi bir resim seçerek yeni saç modeli ve bu modele uygun herhangi bir renk seçerek resimdeki kişiye ekleyebilirsiniz.

Hair Salon uygulaması ile arkadaşlarınıza komik ve değişik saç modelleri yapabilir ve doyasıya eğlenebilirsiniz. Hair Salon uygulamasının basit arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde dili ingilizce olsa bile kolaylıkla kullanılabilecek seviyededir. Yeni bir resim çekildiğinde uygulamanın yüz algılama sistemi sayesinde anında saç modelini resimdeki kişiye ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz modele dilediğiniz tarzda saç rengi verebilir hatta saç aralarına bile renk atabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

hair-salon-android

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146