HAIR CHANGE FREE – Android İçin Saç Tasarımı ve Rengi Değiştirme Uygulaması İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.2.0
Eklenme: Temmuz 5th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 19 MB
Üretici: Win Consul Co.,Ltd.
İS: Android 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
89 views

Android İçin Saç Tasarımı ve Rengi Değiştirme Uygulaması

Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiş olan Hair Change uygulamasının ücretsiz versiyonu olan Hair Change Free ile artık kendi saç stilinizi ve saç renginizi belirleyebilirsiniz.

Hair Change uygulaması sayesinde kendinize yeni bir saç stili yaptırmak istiyor ve kararsız kalıyor iseniz bu uygulama sayesinde o stili kendinizde deneyebilir ve beğenirseniz reelde kendinize yaptırtabilirsiniz. Hair Change uygulaması sayesinde yakıştı yakışmadı mukayesesini iş bittikten sonra değil de iş daha başlamadan önce karar verebilirsiniz.

Ayrıca saç tasarımının yanında saç renginizi de belirleyebilir ve kendinize en çok yakışan saç rengini Android cihazınızdan basit bir şekilde görebilirsiniz.

Hair Change uygulaması nasıl kullanılıyor?

Sponsorlu Baglantilarlar

Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra açıyorsunuz ve alt kısımda yer alan Photo kısmına gelerek kendi fotoğrafınızı seçerek saç stili yapmak istediğiniz herhangi bir fotoğrafı seçiyorsunuz. Daha sonra kafa ve omuz hatlarını seçtikten sonra saç stilleri arasından dilediğiniz modeli seçerek kendi kafanıza yerleştiriyor ve en beğendiğiniz stili kaydedebilliyorsunuz.

Hair-Change-Free-Android

Sizde bu ücretsiz uygulamayı mobil cihazınıza yükleyin ve saç tasarımı yaparak hem bilgi alın hem de doyasıya eğlenin.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146