Hafıza Teknikleriyle İngilizce (E-Kitap) İndir

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü (Demo)
Eklenme: Temmuz 24th, 2013
Dil: Türkçe
Boyut: 1.6 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
143 views

Günümüz dünyasında herkesin ikinci bir dil öğrenme çabası vardır. Bu dillerin başında İngilizce gelmektedir. Birçok şirket iş başvurularından yabancı dil olarak ingilizce olmasını istemektedir.İngilizce öğrenmek için yüzlerce teknik ve metod denemişizdir.Biraz farklılık olarak artık eğlenceli bir hal alarak öğrenmeye hedefleyen bir yazılımdır. Esinlenme, tekrarlama, uygulama gibi yöntemlerin anlatıldığı bu kitapla özellikle kelimelerin daha uzun süre akılda kalmasına olanak sağlanıyor.

Hafiza-Teknikleriyle-Ingilizce-(E-Kitap)-qrjy-48687

İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay

Her İngilizce öğrenme kitabında ve kursunda gramer öğretilmekte, ancak iş kelimelere gelince bir liste verilerek bu kelimeleri öğrenin denmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar
Konu kelimelerin öğrenilmesi ve hafızada tutulmasına gelince işler zorlaşmaktadır. Öğrenilecek kelime sayısı binlercedir. Ayrıca bu kelimelerin hızlı, kolay ve kalıcı olarak nasıl öğrenileceğini, daha sonra gerektiğinde nasıl hatırlanacağını da hiç kimse söylememektedir.
Ancak artık endişe etmenize gerek yok. Şu anda bilgisayarınıza yükleyerek okumaya başlayacağınız “Hafıza Teknikleriyle İngilizce” adlı ücretsiz e-kitap bu sorununuzu kısa zamanda çözecektir. Bu ücretsiz kitap sadece İngilizce kelimeleri hızlı, kolay ve kalıcı öğrenme tekniklerini öğretmekle kalmayacak, aynı zamanda TOEFL, KPDS ve İngilizce yeterlilik sınavlarında en çok karşımıza çıkan örnek İngilizce kelimeleri de bizzat uygulamalı olarak öğretecektir.

Hafiza-Teknikleriyle-Ingilizce-(E-Kitap)-fjjy-48687
Tanıtım amaçlı hazırlanmış bu kitapta içeriğin bir bölümünü görebiliyorsunuz. E-kitabın CD’li sürümü set şeklindedir. 65 YTL’ye üretici sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146