Hadis Fihristi İndir (iOS) – iPhone ve iPad için Hadisler ve Açıklamaları Uygulaması Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 29th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 19.6MB
Üretici: Ufuk MARMARA
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
32 views

iPhone ve iPad için Hadisler ve Açıklamaları Uygulaması

Hadis Fihristi uygulaması sayesinde iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad mobil cihazlarında kullanabileceğiniz içerisinde binlerce hadisin yer aldığı ücretsiz bir yazılımdır. Uygulama içerisinde yer alan hadisler çeşitli konu ve sorular üzerine hazırlanmış 7300 hadisten oluşan bir uygulamadır.

Hadis Fihristi uygulamasının bir diğer güzel özelliği peygamber efendimiz Hz. Muhammed ve sahabelerinin hayatlarını detaylı bir şekilde anlatan bir bölümünün yer almasıdır.

Hadis Fihristi uygulamasını kullanabilmek için internet erişimine gerek yoktur. İnternet bağlantısına gere duymadan kullanabileceğiniz bu ücretsiz uygulama sayesinde istediğiniz her an hadislere ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Uygulamanın sade ve anlaşılabilir arayüzü sayesinde kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir olması ve kullanıcılar için faydalı bir uygulama olmasından dolayı herkes tarafından indirilip incelenmesi gereken bir uygulama olarak görmekteyim.

hadis-fihristi

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146