Guild Wars 2 İndir – Online Rol Yapma Oyunu Download

Eklenme: Ocak 18th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
967 views

Guild Wars 2 oyunu Multi massive onlıne olarak oynanabilmektedir. MMO tarafından piyasaya sürülmüştür. Guild Wars 2 oyunu dünyaca bilineni Warcraft diablo ve diablo 2 oyunlarının piyasada bulunan en fazla çekiştiği oyundur. Kullanıcılar tarafınfan çok fazla tercih edilen guild wars 2 oyunu internet üzerinden oynanabilmektedir. Aynı zaman warcraft , Diablo ve diablo 2 oyunu oyunlarının tasarlayıcılarının bir yaptığı bir oyundur.

Guilds Wars 2 oyunu MMO oyunlarının hepsinde olduğu gibi fantastik bir dünyada geçmektedir. Oyunun geçtiği gezegen Tyrıandır. Tyrıan gezeni normalde çok huzurlu bir yerken, yer altında uyuyan ejderhaların uyanmasıyla birlikte kaos ve kargaşa ortamı hakim olmaya başlamıştır. Gezegende meydana gelen bu olaydan sonra ırklar kendilerini savunmak zorunda kalmıştır. kendilerini güçlendirmek için çalışmalar ve savunma için de faaliyetler düzenlemeye baladılar. Tyrıan gezegeninde bir ırk olan insanlar ejderhalardan sonra egemenliklerinin kaybetmeye başlamış ve git gide de zayıflamaya başlamıştır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Guild-Wars-2

 

Lisans: Ücretli

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: ArenaNet

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146