GTA Türk Yaması Ücretsiz İndir – Tofaş Otomobilleri Download – 4 Büyüklerin Forması İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 11th, 2013
Dil: Türkçe
Boyut: 87,00 MB
İS: Win8 Win7 Vista WinXP
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
1.688 views

gta-tu10

GTA Türk Yaması ile kendinizi memleket havasında hissedeceksiniz. Özellikle takım formalırınızı sırtınıza geçirdiğinizde adeta bir holigana dönüşebilirsiniz. Yoldan geçenlerin akrabanız çıkma ihtimalini göze alarak oyunu takip edeceksiniz.

Grand Theft Auto (GTA) oyunu dünya üzerinde en çok oynanan bilgisayar oyunlarının en başında yer almakta. Hala dünya üzerinde en çok oynanan ve Türkiye’de en popüler oyunlar arasında yer alan GTA ingilizce olması ve oyun içerisinde dahili araçların olmasından sıkılmışsınızdır.

Sponsorlu Baglantilarlar

GTA Türk paketi ile oyun içerisinde tamamen Türkçe dil paketi, yeni araçlar özellikle Tofaş (Şahin ve Doğan) gibi otomobil serisi, FenerbahçeBeşiktaşGalatasaray ve Trabzon gibi kulüplerin formalarını giyme gibi daha bir çok yeni özelliğe kavuşacaksınız. Yapmanız gereken GTA Türk yama paketini indirip, bilgisayarınızda mevcut bulunan oyunun üzerine kurulum işlemini aşağıda anlatıldığı gibi adım adım tamamlayarak oyuna girmelisiniz.

GTA Türk Kurulumu :

İndirdiğiniz rar dosyasının içindeki, GTA Mod Installer v4.0 kurulumunu çift tıklayarak çalıştırıyoruz, ardından “Continue” tuşuna basark, “Install a mod (with a script file) to…” seçeneğini seçerek “Next” butonuna basıyoruz ve “I want to select the ZIP or RAR file“ın ardından “Next“e basarak devam ederek, “…” seçeneğine tıkladıktan sonra “GTA Turk City.zip” dosyasını seçiyoruz, oyunun kurulu olduğu dosyayı seçerek kurulum işlemini başlatarak işlemin bitmesini bekleyin. Kurulum işlemi bittikten sonra, “Exit” ile kurulumu kapatınız. Son olarak “GTA Vice City User Files” klasörünü kopyalayarak “Belgelerim” klasörünün içerisine yerleştirip oyuna girebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146