GTA San Andreas SA-MP 0.3x İndir – GTA San Andreas Multiplayer Mod Eklentisi Download

Eklenme: Ocak 13th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
2.875 views

GTA San Andreas oyununddan daha fazla keyif almak ve daha fazla eğlenmenizi sağlayacak bir eklenti oluşturulmuştur. Yen yapılan bu eklenti sayesinde GTA san andreas oyununu multiplayer yani çoklu olarak oynayabilmeniz sağlanacaktır. Oyunu onlıne olarak birden fazla kullanıcıyla aynı anda oynama imkanı bulacaksınız.

Multiplayer eklentisi sayesinde oyuna başlarken tek bir kişiyle değil kendi istediğiniz kişiyle başlayabilir ve herhangi bir istediğiniz arabayla oyuna başlayabilirsiniz. Oyun bireysellikten çıkıp kendi çetenizi kurup diğer çetelerle savaşarak hepsini yenme imkanı da sağlamaktadır. Böylelikle oyun tek düzelikten çıkıp daha aksiyonlu ve daha eğlenceli bir hal alır. Oyunda aldığınız arabaları bu eklenti sayesinde istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz. sürekli olarak geliştirilen multiplayer eklentisi sayesinde oyun her geçen gün daha da eğlenceli hale gelmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

GTA-San-Andreas-SA-MP-0.3x-

 

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 11.47 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: SA-MP

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146