Google Chrome Ücretsiz İndir- Google Chrome Download

Eklenme: Haziran 14th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
563 views

Google Chrome ile dünyayı ayaklarınıza kadar getirebilirsiniz. Bu önemli tarayıcı hereksin bilgisayarında bulunması gerekir. Google Chrome  sizler için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Google Chrome dünya üzerinde en çok kullanılar ve tercih edilen browser yazılımıdır. Özellikle kullanıcıları tarafından internet’te daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay sörf yapmak için tercih edilen Chrome bu konuda son derece iyi bir yazılım. Google tarafından Chromium tabanlı geliştirilen Chrome internet’te diğer browser programlarına nazaran daha hızlı sörf yapma imkanı sunar.

Google Chrome  tercih edilme nedenlerinden biride bilgisayarınıza yüklediğinizde, az bellek harcayarak bilgisayarınızın sistemini yormaması. Böylelikle daha hızlı işlem yaparak, daha hızlı sörf yapabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

En iyi özelliklerden biri olan, sıkça ziyaret ettiğiniz web sitelerinin küçük resimleri. Bu özelliği ile sıkça ziyaret ettiğiniz web sitelerine bir tık ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Google Chrome özellikle güvenlik konusunda fazlasıyla gelişmiş bir yapıya sahip. Siz internette gezinirken zarar verecek sitelere erişimini engeller. Böylelikle daha güvenli bir şekilde sörf yapabilirsiniz.

Yine güzel bir özellik olan, Dinamik pencere özelliği ile birden fazla pencere ve sekme açabilir, tekrar bunları bir pencerede toplayabilirsiniz.

Gizli mod özelliği ile, gezindiğiniz sitelerde işlemlerinizi bitirdikten sonra pencereyi kapattıktan sonra geride herhangi bir kalıntı bırakmaz. Siz pencereyi kapattıktan sonra bütün tarama geçmişini siler.

Bir makale okuyorsunuz ve yarıda kaldı hemen yer imleme özelliği ile sağ üst köşede bulunan yıldıza tıklayarak yer imi olarak ekleyebilirsiniz. Böylelikle daha sonra bu sitelere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146