Glary Utilities 5.6 İndir – Bilgisayarı Hızlandırma Programı Ücretsiz Türkçe Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 5.6
Eklenme: Eylül 2nd, 2014
Dil: İngilizce,Türkçe
Boyut: 13.8 MB
Üretici: GlarySoft
İS: Windows (Tümü)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
369 views

Glary Utilities programı ile bilgisayarınızı hızlandırabilir ve koruyabilirsiniz. Bilgisayarınızı tamir etmek için içerisinde bulundurduğu birçok araç ile bilgisayarınızı kolay bir şekilde koruma işlemine alabilir ve eski hızından kat kat daha hızlı bir işlemciye sahip olabilirsiniz. Sistemde gereksiz yer kaplayan çöp dosyaları temizleyerek bilgisayarınızın performansı artıran Glary Utilities yazılımı ile bilgisayarınızı ilk günkü gibi hızlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Glary Utilities yazılımı sayesinde ayrıca tarayıcı eklentilerini düzenleyebilir ve tarayıcınızın hızını yavaşlatan eklentileri silerek tarayıcınızı daha hızlı bir şekilde kullanmanızı ve internet aleminde daha hızlı bir gezinme imkanı sunar.

Bilgisayar diskinde yer alan boş alanı analiz ederek bilgisayarınızı daha verimli kullanmanızı sağlayan bu ücretsiz program ile belleğinizi optimize edebilir ve bilgisayar başlangıcında açılan programları düzenlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda yer alan dosyaları tarayarak boş olanları bulur ve sizi uyarır. Sizde bu boş dosyaları silerek bilgisayar performansının artmasını sağlayabilirsiniz.

Sade arayüz ve kolay kullanım sunan Glary Utilities programının içerisinde bulunan araçlar aşağıdaki gibidir.

Sponsorlu Baglantilarlar
 • Disk Temizleyicisi: Bilgisayarda yer alan harddiskinizde yer alan gereksiz dosya ve verileri siler.
 • Kayıt Defteri Temizleyicisi: Kayıt Defterini tarar ve bilgisayar sistemininin performansını artırmak için gereksiz verileri siler.
 • Kısayol Onarıcı: Bilgisayar başlangıç menüsü ve masaüstünde yer alan kısayol hatalarını onarır.
 • Başlangıç Yöneticisi: Bilgisayar açılırken otomatik olarak açılan programların düzenlenmesini ve yönetmenizi sağlar.
 • Bellek İyileştirici: Arkaplanda çalışan boş belleği optimize ederek bilgisayarı en iyi şekilde kullanmanızı sağlar.
 • İz Temizleyici: Bilgisayar geçmişinde yer alan tüm izleri, internet geçmişini ve çerezleri silerek gereksiz veri depolamasını önler.
 • Internet Explorer Asistanı: Windows işletim sisteminin tarayıcısı olan Internet Explorer eklentilerini yönetebilir ve tarayıcı hatalarını onarımını sağlar.
 • Disk Analizi: İstediğiniz dosyaların ve klasörlerin detaylı bir şekilde analizini yapar ve size sunar.
 • Çift Dosya Bulucusu: Ürün hatalarının sebep olduğu aynı dosyaları bulur ve sizin yerinize siler.
 • Boş Klasör Bulucu: Bilgisayar sisteminde yer alan boş klasörleri bulur ve gereksiz yer kaplamasını önlemek için siler.
 • Program Kaldırma Yöneticisi: Bilgisayarınızda yer alan ve kaldıramadığınız programları siler ve gerisinde hiçbir kalıntı bırakmadan yok eder.

Glary-Utilities-inndirgezginler

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146