Glary Utilities 3.7.0.132 Ücretsiz İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 26th, 2013
Dil: İngilizce
Boyut: 6.4 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
218 views

Glary Utilities yazılımı sayesinde bilgisayarınızı ilk günkü gibi koruyabilir,hızlandırabilirsiniz. Kısaca bilgisayarınızı tamir edebilir ve eskisi gibi bilgisayarınızı güçlü bir hale getirebilirsiniz.Glary Utilities yazılımın güçlü ve kolay kullanım imkanı sunması ayrıca ücretsiz olması sıkça tercih edilmesi için önemli sebepler arasındadır. Tarayıcı ve tarayıcı eklentilerinizinde düzenlenmesinde ve yönetilmesinde büyük faydalar sağlayan bu program, diskinizdeki boş alanların analizini yapabilir ve aynı yada benzer dosyaları bularak size daha fazla boş alan yaratmanızı sağlar.Bilgisayarınızda yüklü olan programları inceleyerek kabuk uzantıları görmenizi ve düzenlemeler yapmanıza imkan sağlar. Ayrıca PC de bulunan önemli dosyalara şifreleme yaparak izinsiz erişimi engeller.

Sponsorlu Baglantilarlar

2222

Çok Fonksiyonlu Sistem Aracı

İçerisinde onlarca önemli araç barındıran bu sistem programı belleğinizi optimize etme, başlangıçtaki programları düzenleyebilme, bozuk kısayolları tamir etme veya kaldırma, güvenli dosya kaldırma ve boş klasör bulma gibi özellikler de bulunduruyor.

Türkçe dil seçeneğine sahip olan Glary Utilities tarayıcı temizliği düzenlemesi seçeneğinde şimdilik sadece Internet Explorer’ı destekliyor. Sonuç olarak çok şık ve sade bir arayüz ile karşımıza çıkan program bilgisayarını sürekli olarak ilk günkü gibi temiz ve yüksek performansta tutmak isteyen kullanıcılar için denenmesi gereken, gerekli tüm araçları içinde bulunduran güçlü bir yazılım.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146