Ghost Surfer 1.0 İndir – Anonim Gezinti Yapma Aracı Download

Eklenme: Ocak 31st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
204 views

Ghost Surfer kullanıcılarına sunduğu ayrıcalık ; internet üzerinde anonim gezinti yapabilmektir bu sayede kişisel bilgi güvenliğini sağlayan Ghost Surfer yazılımı ücretsiz olup engelli sitelere giriş yapmanızı da sağlamak için tasarlanmıştır.

IP adresimizi internet üzerinde kötü niyetlerle takip edilebilme olasılığı vardır. Bu düşünülerek tasarlanmış Ghost Surfer yazılımı şifre güvenliği gibi olanak sağlayıp hem maddi hem manevi zararlardan sizi korumuş oluyor . Ayrıca sosyal medya hesaplarınız ve banka hesaplarınızı da hacklenme sıkıntısından kurtarmış oluyor . IP adresinizin gizlenmesi bu nedenle önemli olduğu için Ghost Surfer programı büyük bir ihtiyacı gidermiştir.

ghostsurf

Sponsorlu Baglantilarlar

Çözüm olduğu başka bir internet problemi ise sansür ve kısıtlamalardır. Haber alma özgürlüğüne müdahale niteliğinde olan sansür eğilimleri yaygın olarak kullanılan sitelerde Youtube, SoundCloud ve benzeri sitelerin internet hizmeti vermelerine çeşitli nedenlerden dolayı engel gelebiliyor. Bu hizmetlerden mahrum kalmamak için Ghost Surfer programı yasaklı sitelere girme imkanını siz kullanıcılarına veriyor.

Programın yapısını ve arayüzüne değinecek olursak ;

İnternet tarayıcısı yapısında olan Ghost Surfer programı internette dolaşırken IP adresimizi maskeleyerek başka bir bölgeden IP ile eşleştiriyor bunun sonucunda da kişisel bilgilerimiz korunmuş oluyor . Ayrıca bu sayede de internet üzerinde bölgesel engellemeleri aşmış oluyoruz. Programın arayüzü gayet basit kullanışlıdır. Her seviyede internet kullanıcılarının kullanabileceği tarzda bir yazılıp olup tavsiyelerim arasında yer almaktadır.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 7.4 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: RobinSoftware

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146