Garfield`s Escape (Android/Android Tablet) İndir – Android için Garfield Oyunu Download

Eklenme: Ocak 9th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
152 views

Garfield ve Odie’yi telefonunuza getiren bu oyunu hemen ücretsiz indirin…

Garfield’s Escape, tembelliğiyle nam salmış Garfield ve sevimli dostu Odie’nin kaçışlarına ortak olduğumuz ilerlemeli bir kaçış oyunudur.

Android işletim sistemine uyumlu bu oyunda macera Jon Arbuckle’nin izlediği bir reklamdan sonra evcil hayvanları otomatik olarak temizleyen Bath-o-Matic isimli robotu satın almaya karar vermesiyle başlar. Garfield ve Odie’nin temizliğinin neredeyse imkansız olduğunu bilen Arbuckle bu kararı verdiğinde başına geleceklerden tamamen habersizdir.

images

Sponsorlu Baglantilarlar

Muhteşem ikili Garfield ve Odie, amacından vazgeçmeyen Bath-o-Matic’ten kurtulmak için  amansız bir mücadeleye girmiştir. Garfield’ın son derece tembel olduğu düşünüldüğünde bu gerçekten de büyük bir mücadeledir.

Yüksek kaliteli animasyonlarla süslenmiş bu oyunda Garfield veya Odie’yi evin içerisinde bu inatçı robottan kurtarırken önümüze çıkan engelleri zıplayarak, kayarak ya da havada asılı nesnelere tutunarak aşmalıyız.

Garfield’s Escape bize eğlenceli bir oyun imkanı sağlıyor. Ayrıca oyunu oynarken Android cihazımıza özel duvar kağıtları da bulabilmekteyiz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 41 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Android/Android Tablet

Gereklilik: Android 2.1 ve üzeri

Üretici: Web Prancer

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146