Game Booster 3.4 İndir – Oyun Performansını Artırma Programı Ücretsiz Türkçe Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 3.4
Eklenme: Temmuz 9th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 4 MB
Üretici: IObit
İS: Windows (Tümü)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
408 views

Oyun Performansını Artırma Programı Ücretsiz Türkçe Download

Game Booster programı ile oynadığınız oyunlarda daha başarılı bir performans gerçekleştirebilirsiniz. IObit firması tarafından geliştirilen ve yeni sürümü olarak piyasada yer alan Game Booster sayesinde bilgisayarınızda oynadığınız oyunlarda herhangi bir donma veya yavaşlama görmeyeceksiniz. Game Booster programı bilgisayarınızı hızlandırarak oyunlarda performans düşüklüğünün önüne geçerek daha iyi bir oyun performansı göstermenizi sağlar.

game-booster-inndir-gezginler

Sponsorlu Baglantilarlar

Windows işletim sistemine uyumlu çalışan Game Booster Windows sürümlerinin tümünde uyumlu çalışmaktadır. Sizde PES, FIFA, Counter Strike, Half-Life, Call of Duty gibi oyunları hiç donmadan normal seyrinde yada hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Game Booster bilgisayar performansını yükselten ve oyunlarda donma, yavaşlama gibi can sıkan durumlara maruz bırakmayan ücretsiz bir programdır. Oyunseverlerin bilgisayarında yer alması gereken programlardan biridir.

Oyun bilgisayarında yer alması gereken diğer programları görmek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146