Fruit Ninja Lit İndir – Nokia ve Symbian için Meyve Kesme Oyunu Download

Eklenme: Şubat 16th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
94 views

 Fruit Ninja Lite oyunu ekrana gelen meyveleri kesme üzerine kurulmuş bir oyundur. Dünya üzerinde milyonları bulan oynayıcı kitlesine ulaşa bu oyunu oynarken çok zevk alacaksınız. Aynı zamanda Nokia  markalı telefon sahipleri unutulmamış ve Symbian işletim sistemine uygun olarak da geliştirilmiş. Rahat ve basit bir oynama özelliğine sahip bu oyunu çok seveceksiniz.  

Fruit Ninja Lite

Sponsorlu Baglantilarlar

 Oyunun amacı ekrana gelen meyveleri hızlı bir şekilde kesmek olabildiğince fazla puan toplamaktır. Oyundan sıkılmamanız için oyunun yapımcıları sürekli oyunu güncellemekte ve oyuna yeni boyutlarla yeni ortamlar katmaktadır. Bu oyundan sıkılmayacağınız için uzun bir süre oynayacağınızı düşünüyorum.

Ninja gibi meyveleri kesmek istiyorsanız hemen bu oyunu indirmelisiniz.  Bu oyunun ücretsiz versiyonu olan  Fruit Ninja’nın ücretsiz indirmeniz yeterlidir. Bu oyunu oynadıkça içinde kaybolacaksınız ve akıp giden zamanın farkına varmayacaksınız. 

Lisans: Ücretsiz

Boyutu: 13.62 MB

Dil Desteği: İngilizce, Türkçe

İşletim Sistemi: Symbian

Üretici: Halfbrick Studios 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146