Fruit Ninja – Android İçin Meyve Kesme Oyunu İndir

Eklenme: Kasım 6th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
1.898 views

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için meyve kesme oyunu olan Fruit Ninja kullanıcılar tarafından severek oynanan bir uygulamadır. Oyunda ekrana gelen meyveleri kesik darbeleriyle parçalayarak puan toplamaktasınız.

Android İçin Meyve Kesme Oyunu

Fruit-Ninja-indir

Fruit Ninja uygulamasında farklı oyun modları sayesinde kullanıcıları sıkmayan bir yapıya sahiptir. Deneme sürümü olarak yayınlanmata olan uygulamayı indiren kullanıcılara tavsiyemiz meyveleri keserken bir anda gelebilecek bombalara karşı dikkatli olmamalılar. Oyunda kendinizi bir ninja olarak görmeniz ve meyvelere ninja stilinde darbeler geçirerek meyveleri param parça etmeniz gerekmektedir. farklı güçlendirme teknikleri sayesinde oyun kullanıcılar tarafından bağlılık yapabilecek bir türdedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Fruit-Ninja-indir-download

Oyun içinde yer alan farklı güçlendirme teknikleri sayesinde oyun kullanıcılar tarafından bağlılık yapabilecek bir türdedir.

Lisans:Deneme Sürümü

Boyut:19 MB

Dil Desteği:İngilizce

İşletim Sistemi:Android/Android Tablet

Gereklilik:Android 2.1 ve üstü

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146