FreePiano 1.5.2 İndir – Piyano Çalma Uygulaması Download

Eklenme: Ocak 26th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
379 views

FreePiano uygulaması sayesinde artık bilgisayarınızı bir piyanoya dönüştürebilirsiniz. Uygulamayı kullanmanız için bir bilgisayar, klavye ve fare yeterli olacaktır . Tabi ki bir de sesi duyabilmek için hoparlör. Bu dörtlemenin bir araya gelmesi ile piyano çalmak artık çok basit bir hal alacaktır. Piyano çalmak isteyip de çalamayan kullanıcılar için geliştirilen bu uygulama sayesinde ücretsiz bir şekilde piyano çalabileceksiniz.

freepiano

Sponsorlu Baglantilarlar

FreePiano ile çaldığınız çalışmaları bir yere kaydedebilir  ve arkadaşlarınıza dinlettirebilirsiniz. Programın bilgisayarlarda kullanılması için harici bir MDI kaynağına gerek duymamaktadır. Bu sayede programı kolay bir şekilde kullanabilir ve eğlencenizi yarıda bırakmak zorunda kalmayacaksınız. DirectSound, WASAPI ve ASIO çıkış formatlarını destekleyen FreePiano ile piyano çalma işlemlerinizi kolaylıkla kaydedebilirsiniz. Piyano üzerinde yer alan tuşları klaye ile eşleştirebilir ve dilediğiniz piyano tuşunu klavyede yer alan herhangi bir tuşa atayabilirsiniz. Dilediğiniz anda farklı klavye tuş kalıpları oluşturabilir ve bu kalıpları istediğiniz zaman geçiş imkanı sayesinde değiştirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.41 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: Li_Jia

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146