Free Website Submitter 1.1 İndir – Web Sitesi Kayıt Programı Download

Eklenme: Ocak 30th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
48 views

Free Website Submitter, İnternet ortamında Web sitenizi tüm arama motorlarına otomatik olarak kayıt etmenize olanak sağlayan kullanışlı ve güvenilir bir uygulamadır. 

freewebsitesubmitter

Sponsorlu Baglantilarlar

Program arayüzü ile ilgili bilgi verecek olursak arayüzü tek bir pencereden oluşmaktadır ve kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmamız gereken arama motorlarına kayıt ettirmek istediğiniz sitenin adresi ile ilgili alana sitenin adresini girmeniz ve ardından “submit” butonuna tıklayarak gönderme sürecinin tamamlanmasını beklemek.

Web sitenizi tanıtmak ve kullanım trafiğinizi arttırmak diğer sitelerden daha ön plana çıkmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve güvenilir bir yazılımdır. 1600 Civarı dizin ve neredeyse tüm arama motorları mevcuttur.

Web siteleri arasında ön plana çıkmak istiyorsanız , trafiğinizi arttırmak , sitenizin kullanımını arttırmak istiyorsanız Free Website Submitter programı ücretsiz haliyle sizler için tasarlanmıştır . Mutlaka denemelisiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 568.8 KB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Nsasoft llc

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146