Free Photo Slide Show 2.5.14.12 İndir – Ücretsiz Slayt Yapma Programı Download

Eklenme: Ocak 2nd, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
1.657 views

Free Photo Slide Show, ücretsiz olan bu program bilgisayarınız da olan bir klasör de bulunan resim ve fotoğrafların slayt gösterisi olarak yapılmasını sağlar.  Basit bir kullanıma sahip, rahat bir şekilde hiç zorlanmadan kolaylıkla slayt yapabilirsiniz. Görsellik olarak göze hitap eder ve hoş bir görüntü oluşturmaktadır.

Free Photo Slide Show, kullanım olarak çok basit olan bu program her türlü bilgisayar kullanıcısı tarafından rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Slayt gösterisini oluşturulması için herhangi bir klasör açıp o klasörün içesine resim ya da fotoğraf atmanız yeterli olacaktır. Resimlerinizde farklı şekilde efektler de kullanmanız da oldukça kolaydır, menü çubuğunun üst tarafında yer alan başlat(Start) düğmesine basarak çok değişik efektlerde hazırlanılabilir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Free Photo Slide Show, ücretsiz slayt programında her türlü geçişi kendiniz ayarlayabilirsiniz, slayt şovunun her türlü uygulamasını çok basit bir şekilde uygulayabilirsiniz.

photoslide

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 3.5 MB

Dil Desteği: Türkçeİngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Free PDF Solutions

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146