Free PDF Reader 1.1.3 İndir – PDF Okuma ve Görüntüleme Programı İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.1.3
Eklenme: Şubat 20th, 2018
Dil: İngilizce
Boyut: 3,29 MB
İS: Windows (Tüm Sürümleri)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
1 views

Free PDF Reader, PDF belgelerini okumak ve görüntülemek için ücretsiz bir uygulamadır. PDF uzantılı olarak kaydedilen belgeleri açarak kullanabileceğiniz hale getirmenize yardımcı olacak ücretsiz bir yazılım olan Free D-PDF Reader ile artık PDF’lerinizi kolaylıkla okuyabileceksiniz.Standart bir kaşif çerçevesine sarılmış basit bir kullanıcı arayüzü vardır. Ücretsiz PDF Reader, çoklu görüntüleme modu, sayfa döndürme, metin kopyalama, sayfa görüntüsü ve PDF yazdırma da dahil olmak üzere birçok gelişmiş özelliği destekler.

Sponsorlu Baglantilarlar

Anahtar özellikler:

  • PDF Baskı: PDF belgesinin basılı kopyalarını ücretsiz PDF Reader PDF belgesine yazdırmayı destekler; böylece PDF belgelerinizin basılı kopyalarını yapabilirsiniz.
  • PDF Çoklu görüntüleme modu: Ücretsiz PDF Okuyucu, Genişliğe Sığdır, Yüksekliğe Sığdır, Gerçek Boyut, Çok Sayfalı ve Tek Sayfa görünümlerini destekler.
  • PDF Sayfa döndürme: PDF Sayfa Döndürme özelliğiyle PDF belgelerinizi kolaylıkla görülebilecek şekilde döndürebilirsiniz.
  • PDF Metin kopyası: Ücretsiz PDF Reader, metni panoya destekler, böylece metninizi istediğiniz herhangi bir yerden seçebilirsiniz.

Genel olarak, Free PDF Reader, kullanımı kolay ve gezinmek için basit olan harika bir küçük uygulamadır. Olumsuz yönü yalnızca bazı temel özelliklere sahip olması ve ürünlerin ödenmesiyle birlikte gelen daha gelişmiş işlevsellikten yoksun olması.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146