Forsaken World İndir – Online Rol Yapma Oyunu Download

Eklenme: Ocak 11th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
158 views

Forsaken World, oyunu çok kullanıcı olarak onlıne oynana bilen bir tarzda yapılmış MMO oyunudur. Oyun Perfect World tarafından geliştirilmiştir.  Forsaken oyunu piyasaya sürülürken daha ilk başta türkçe dil seçeneği kullanılarak piyasaya sunulmuştur. Bu özelliğinden dolayı Türkiye de de bu yüzden çok fazlaca tercih edilmiştir. Dünya üzerinde onlıne olarak oynanan oyunlar arasında en fazla tercih edilen bir oyundur.

Oyun MMo nun diğer yaptığı çoğu oyun gibi fantastik bir dünya içerisinde geçmektedir. Oyun içerisinde bir çok çeşitte ırk bulunmaktadır. Hangi ırktan olmak isterseniz vahşi batı tarzında yapılmış fantastik dünyada oyuna başlamış olursunuz. Oyunda bulunan ırklar içerinde insanların yanı sıra vampirler de bulunmaktadır. Ayrıca oyun da değişiklik meslekler yapmaktasınız bu da sizin para kazanmanızı sağlar. Orjinal müziklere sahiptir.

Forsaken World Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Sponsorlu Baglantilarlar
  • İşlemci: Intel Pentium 4 1.5 Ghz / AMD Athlon 1500+
  • RAM: 1 GB RAM
  • Sabit Disk: 5 GB Boş Alan
  • Ekran Kartı: GeForce FX 5200 128MB / ATI Radeon 9500 128MB

forsaken-world_forsaken-world-ekran-goruntusu-7_1280x962

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: İngilizce Türlçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Perfect World

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146