Flappy Fly İndir – Android İçin Flappy Bird Benzeri Oyun Download

Eklenme: Şubat 18th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
122 views
Flappy Fly Android işletim sistemine sahip mobil cihaz kullanıcıları için geliştirilmiş Flappy Bird benzeri oyunlardan biridir. Flappy Bird geçtiğimiz hafta Google Play’den kaldırıldı ve bu sayede bir çok Flappy Bird benzeri oyun türedi.

Flappy Fly‘da bu oyunlardan bir tanesi. Mantığı Flappy Bird le aynı olan Flappy Fly, bir kuşun uçamaması ve sizin bu kuşu uçurarak ekranda yer alan boruların arasından ilerlemenize dayanıyor.
flappyfly

Oyunun nasıl oynanacağını bilmeyen arkadaşlar için kısa bir özet geçmek istersek, oyunda yer alan kuş kendi başına uçamamaktadır. Siz mobil kullanıcılar ise bu kuşu uçurmanız ve karşınıza çıkan engelleri teker teker geçmeniz beklenmektedir. Oyuna başladıktan sonra ekrana her tıklamanızda kuş bir seviye yukarı doğru uçmaktadır. Bu sayede kuşu uçarabilir ve engelleri aşabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunda ayrıca topladığınız altınları bir sonraki sürümde değişik şekillerde kullanabileceksiniz. Bu da üretici firmanın bir sürprizi olarak beklenmektedir. Sizde bu oyunu mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız indirme linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyutu: 1,9 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Android 2.3 ve üzeri

Üretici: Mozosoft Apps

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146